Wyposażenie wnętrz

Zainspiruj się pomysłami na niebanalne wyposażenie wnętrz. Chciałbyś urządzić wnętrze w stylu skandynawskim, rustykalnym, prowansalksim, a może nowojorskim? Zobacz, czym charakteryzują się poszczególne style, a także, w jaki sposób możesz osiągnąć niepowtarzalnych wygląd pomieszczeń. Doradzamy, jak dobrać odpowiednie materiały wykończeniowe, meble, oświetlenie oraz dekoracje, aby Twój dom zachwycał oryginalnością i funkcjonalnością.

Oczyszczacze powietrza Samsung - porównanie modeli

Zdecydowałeś się na zakup oczyszczacza powietrza i zastanawiasz się, jaki wybrać? Dowiedz się, dlaczego warto wziąć pod uwagę urządzenia marki Samsung – poznaj popularne modele tego producenta oraz ich największe zalety.

Jak działa klimatyzacja multisplit?

Być może lato w Polsce nie jest aż tak gorące jak chociażby na południu Europy, ale i tak coraz częściej musimy borykać się z wakacyjnymi upałami. Jeśli jesteśmy wtedy na urlopie to taka pogoda na pewno nas cieszy. Jednak, jeśli letnie miesiące to czas, podczas którego musimy pracować na wszystkie

Funkcjonalne oświetlenie mieszkania - wskazówki

Idealne oświetlenie jadalni, kuchni, salonu, sypialni oraz łazienki. Zobacz, czym kierować się przy wyborze oświetlenia w domu oraz mieszkaniu.